Menu Close

बाल गायक सुप्रिम मल्लको स्वरमा “धुरु धुरु” सार्वजनिक (भिडियो सहित )

काठमाडौं । नेपाली सांगितिक बजार संगीतमय बन्दै गएको छ । पछिल्लो समय एकपछि अर्को गरेर गीतहरु आउनेक्रम बढे संगै कलाकारहरुले नयाँ नयाँ गीतहरु सार्वजनिक गरिरहेका छन् । सोही क्रममा गीतकार तथा साहित्यकार बिमला हुँमागाई (बोध श्री) को सृजनामा रहेको केही समय अघी चर्चा कमाउन सफल “धुरु धुरु” को चाईल्ड भर्जन सार्वजनिक भएको छ ।

यस गीतमा चर्चित बाल गायक सुप्रिम मल्लको स्वर रहेको छ भने गीतकार तथा साहित्यकार बिमला हुँमागाई (बोध श्री) को शब्द सृजना, बहुप्रतिभाशाली ब्यक्ति डि.आर सुजनको थेगो र संगीत रहेको छ । गीतको भिडियोमा बिमला हुँमागाई (बोध श्री) को निर्देशन, सुरेश श्रेष्ठको छायांकन, बिबेक सुनारको सम्पादन रहेको छ । उक्त गीतको भिडियोमा सुप्रिम मल्ल ठकुरी, बिदान मैनाली, सागर, बोध श्री आदीको अभिनय रहेको छ । यस गीतलाई बोध अनलाईन टिभीबाट सार्वजनिक गरिएको हो ।

गीतको भिडियो हेर्न तलको लिंकमा क्लिक गर्नुहोला ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.