Menu Close

चर्चित मोडल चक्र बम र कविता न्यौपानेको अभिनयमा ‘चस्मा’ सार्वजनिक (भिडियोसहित)

काठमाडौं। सबैको लोक प्रिय समिर आचार्य र मिठो स्वरकी धनी गायिका अस्मिता अधिकारीको आवाज,चक्र बम र कविता न्यौपानेको अभिनयमा ‘चस्मा’ सार्वजनिक भएको छ।

गीतमा चक्र बमको शब्द,संगीत रहेको छ। उक्त गीतमा सबैको लोक प्रिय गायक समिर आचार्य र मिठो स्वरकी धनी गायिका अस्मिता अधिकारीको स्वर रहेको छ। प्रिज्म डिजिटल स्टुडियोमा रेकर्ड गरेको गीतलाई श्यामश्वेत रसाइलीले मिक्सिङ / मास्टरिङ र योगेश काजीले संगीत संयोजन गरेका हुन्।

गम्भीर बिस्टको निर्देशन/कोरीयोग्राफर रहेको उक्त भिडियोमा चक्र बम र कविता न्यौपानेको अभिनय रहेको छ। पवन सुस्लिंगले छायांकन गरेको भिडियोलाई नबिन निरौलाले सम्पादन,कलर गरेका हुन् । नेपमोलेको निर्माण रहेको यस ‘चस्मा’ म्यूजिक भिडियो NepMelo
अफिसियल युट्युब च्यानल मार्फत् बजारमा आएको छ। सम्पूर्ण टिमलाई बधाई तथा सफलताको शुभकामना।

भिडियो हेर्नुहोस् :

Leave a Reply

Your email address will not be published.