Menu Close

केशवराज भट्टको निर्देशन तथा कोरियोग्राफी “बैमानी” मा पुष्प खड्का र कविता नेपाली (भिडियो सहित)

काठमाडौं। दिपकराज विश्वकर्माको संगीत,केशवराज भट्टको निर्देशन तथा कोरियोग्राफीमा “बैमानी” सार्वजनिक भएको छ।

गीतमा उदय सागरको शब्द,दिपकराज विश्वकर्माको संगीत रहेको छ। उक्त गीतमा सबैको लोक प्रिय गायक पेम्वा लामाको स्वर रहेको छ। Audio Lab डिजिटल स्टुडियोमा रेकर्ड गरेको गीतलाई गोपाल रसाइलीले संगीत संयोजन र दिपकराज विश्वकर्माले मिक्सिङ/मास्टरिङ गरेका हुन्।

केशवराज भट्टको निर्देशन तथा कोरियोग्राफी रहेको उक्त भिडियोमा पुष्प खड्का र कविता नेपालीको अभिनय रहेको छ। बुद्ध थापाले छायाँङ्कन गरेको भिडियोलाई वन्दे प्रसादले सम्पादन,राजेन्द्र मोक्तानले कलर गरेका हुन् । पेम्बा लामाको प्रस्तुती र पेम्बा लामा र क्षितिज स्पर्शको संयुक्त लगानिमा निर्माण भएको गीत “बैमानी” म्यूजिक भिडियो OSR Digital अफिसियल युट्युब च्यानल मार्फत् बजारमा आएको छ। सम्पूर्ण टिमलाई बधाई तथा सफलताको शुभकामना।

भिडियो हेर्नुहोस् :

Leave a Reply

Your email address will not be published.