Menu Close

पुष्पन प्रधानको संगीत र सुमधुर स्वरमा “साँचो माया” सार्वजनिक (भिडियो सहित)

काठमाडौं। सरस्वती निरौला,पुष्पन प्रधानको शब्द रहेको उक्त गीतमा पुष्पन प्रधानको संगीत र सुमधुर स्वरमा “साँचो माया” सार्वजनिक भएको छ।

सरस्वती निरौला,पुष्पन प्रधानको शब्द रहेको उक्त गीतमा पुष्पन प्रधानको संगीत र सुमधुर स्वर रहेको छ। Sunlight Music Studio and School Britamod मा रेकर्ड गरेको गीतलाई जोहन्य योन्जन तामांगले संगीत संयोजन र मिक्सिङ/मास्टरिङ गरेका हुन्।

हरि हुमागाईंको निर्देशन रहेको उक्त भिडियोमा पुष्पन प्रधान र अन्ज़िला रजकको अभिनय रहेको छ। उत्तम हुमागाईंले छायाँङ्कन गरेको भिडियोलाई हरि हुमागाईंले सम्पादन,प्रविन मानन्धरले कलर गरेका हुन् । Creative Hats को प्रस्तुती रहेको “साँचो माया” म्यूजिक भिडियो Creative Hats अफिसियल युट्युब च्यानल मार्फत् बजारमा आएको छ। सम्पूर्ण टिमलाई बधाई तथा सफलताको शुभकामना।

भिडियो हेर्नुहोस् :

Leave a Reply

Your email address will not be published.