Menu Close

हसन राई र अनु चौधरीको सुमधुर स्वरमा “यी आखालाई” सार्वजनिक (भिडियो सहित)

काठमाडौं। डिपी खनालको शब्द,हसन राई र अनु चौधरीको सुमधुर स्वरमा “यी आखालाई” सार्वजनिक भएको छ।

डिपी खनालको शब्द,बिक्रम राईको संगीत रहेको उक्त गीतमा लोक प्रिय गायक हसन राई र मिठो स्वरकी धनी गायिका अनु चौधरीको सुमधुर स्वर रहेको छ। A One Musician स्टुडियोमा रेकर्ड गरेको गीतलाई पुरुषोत्तम सुबेदीले संगीत संयोजन र किशोर थापाले मिक्सिङ/मास्टरिङ गरेका हुन्।

केशवराज भट्टको निर्देशन तथा कोरियोग्राफी रहेको उक्त भिडियोमा प्रभात पल ठकुरी र सोफी धरेलको अभिनय रहेको छ। उत्सव दाहालले छायाँङ्कन गरेको भिडियोलाई दिन्सन शाहले सम्पादन,कलर गरेका हुन् । हसन राईको प्रस्तुती रहेको “यी आखालाई” म्यूजिक भिडियो Nita
Music Junction Nepal अफिसियल युट्युब च्यानल मार्फत् बजारमा आएको छ। सम्पूर्ण टिमलाई बधाई तथा सफलताको शुभकामना

भिडियो हेर्नुहोस् :

Leave a Reply

Your email address will not be published.