Menu Close

प्रमोद खरेल र अन्जु पन्तको सुमधुर स्वरमा “तिम्रो मेरो दिलको बास” सार्वजनिक (भिडियो सहित)

काठमाडौं। सन्तोष श्रेष्ठको शब्द,संगीतमा “तिम्रो मेरो दिलको बास ” सार्वजनिक भएको छ।

सन्तोष श्रेष्ठ को शब्द,संगीत रहेको उक्त गीतमा लोक प्रिय गायक प्रमोद खरेल र मिठो स्वरकी धनी गायिका अन्जु पन्तको सुमधुर स्वर रहेको छ। A one Musician स्टुडियोमा रेकर्ड गरेको गीतलाई कमल सौरागले संगीत संयोजन र किश्वोर थापाले मिक्सिङ/मास्टरिङ गरेका हुन्।

कृष्ण देव रुपाखेतीको निर्देशन,राहुल बराइलीको कोरियोग्राफी रहेको उक्त भिडियोमा शिल्पा पोख्रेल र अनुप जंग थापा (बिचित्र) को अभिनय रहेको छ। मुकेश हुमागाईंले छायाँङ्कन गरेको भिडियोलाई मिन रावलले सम्पादन,कलर गरेका हुन् । Sagarmatha Digita को प्रस्तुती रहेको “तिम्रो मेरो दिलको बास ” म्यूजिक भिडियो Sagarmatha Digita अफिसियल युट्युब च्यानल मार्फत् बजारमा आएको छ। सम्पूर्ण टिमलाई बधाई तथा सफलताको शुभकामना ।

भिडियो हेर्नुहोस् :

Leave a Reply

Your email address will not be published.